Domy prefabrykowane MABUDO

hurt

10 września 2019

Brak komentarzy

MABUDO RAPID® to system pozwalający na szybką realizację budowy przez jej przeniesienie do fabryki

Niższe koszty niż w przypadku tradycyjnie stawianych budynków murowanych. Znacząco skrócony czas oczekiwania na zakończenie realizacji projektu. Maksymalne ograniczenie zużycia wykorzystywanych materiałów oraz ilości powstających odpadów przekładające się na wyższy stopień przyjazności dla środowiska. To tylko niektóre cechy, jakimi można opisać usługi oferowane przez naszą firmę Mabudo, z których coraz chętniej korzystają zarówno klienci prywatni, stawiając jednorodzinne domy prefabrykowane, jak i biznesowi odpowiadający za powstawanie osiedli mieszkaniowych i domów szeregowych. Korzyści nowoczesnej technologii dostrzegają również instytucje publiczne. Czy Ty także je zauważysz?

Budynki i domy z prefabrykatów Mabudo - dla nowoczesnego klienta

Wszelkie niezbędne elementy przygotowane wcześniej w zakładzie produkcyjnym w Zduńskiej Woli, dostarczone na miejsce inwestycji (po pracach przygotowawczych i fundamentowych) i zmontowane w krótkim czasie? Tak właśnie powstają nasze domy prefabrykowane. W naszym katalogu (zobacz katalog projektów) na pewno znajdziesz idealną dla siebie propozycję, która doskonale odpowie na Twoje potrzeby

Mabudo - budynki oraz domy z prefabrykatów betonowych

Osiedle mieszkaniowe lub budynek jedno- lub wielorodzinny prefabrykowany wykonany z płyt betonowych to najlepszy wybór dla wszystkich miłośników alternatywnych rozwiązań oraz świadomych biznesmenów, którzy stawiają nacisk na realizację projektu zgodnie z oczekiwaniami, ale w ramach obniżki kosztów oraz zużycia materiałów. Nowoczesne budynki posiadają żelbetowe ściany ze zintegrowaną izolacją termiczną oraz niezwykle solidny dach, a przy tym elegancko się prezentują – co więcej jest potrzebne?

 

Przestań się martwić o koszty związane z budową swoich przyszłych czterech kątów, ilością czasu, która upłynie, zanim będziesz mógł w nich zamieszkać, a także problemami ze znalezieniem odpowiedniej ekipy budowlanej, której można w pełni zaufać. Dom prefabrykowany stworzony przez firmę Mabudo pozwoli Ci w pełni zrealizować marzenia mieszkaniowe i zapewni zadowolenie w trakcie korzystania z budynku. Nie wahaj się dłużej – zaufaj tym, którzy znają się na budowaniu!

 

Czytaj także: Czy można wybudować wymarzony dom w kilkanaście tygodni bez stresu, nerwów, opóźnień? Dzięki technologii Mabudo Rapid® tak!

Domy gotowe prefabrykowane - prosto z Twoich marzeń

Stawiamy budynki z płyt betonowych ze zintegrowaną izolacją termiczną, które odpowiednio wypełniają wszystkie niezbędne funkcje, dając możliwość postawienia w bardzo krótkim czasie. Co więcej, zdecydowanie się na gotowe elementy tworzone w naszej fabryce pozwala nie tylko zaoszczędzić czas, ale również ponieść mniejsze koszty, realizując marzenie o własnych czterech kątach. Także utrzymanie tak wykonanego budynku jest dużo tańsze niż w przypadku tradycyjnie murowanych lokali.

 

Dlatego też nie zwlekaj dłużej – sprawdź dotychczas zrealizowane przez Mabudo projekty i przekonaj się, że to właśnie to!

Tags :